Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Det er ingen flere landskamper denne våren. 

Brukerveileding påmelding

mandag 23.9

Arendals BK
Austevoll BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Garder BK
Gardvik BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kopervik BK
Kristiansands BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Nordfjordeid BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Risør BK
Stranda BK
Stryn BK
Vestvågøy BK

torsdag 26.9

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Inderøy BK
Indre Hardanger BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sarpsborg BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 2.10

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 8.10

Berkåk BK
Birkeland BK
Bjugn BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Myre BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sortland BK
Øyestad BK
Åsane BK

mandag 14.10

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Gardvik BK
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Stranda BK
Vestvågøy BK
Ås BK

torsdag 17.10

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 23.10

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 29.10

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

mandag 4.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Garder BK
Gardvik BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 7.11

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 13.11

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 19.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Myre BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

mandag 25.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Gardvik BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 28.11

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sarpsborg BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

mandag 2.12

Bergen Akademiske BK
Gardvik BK
Orkdal BK
Otta BK
Rendalen BK

tirsdag 3.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Nesbyen BK
Otta BK
Sandefjord BK

onsdag 4.12

Otta BK

torsdag 5.12

Bodø BK
Båsmo BK
Fjerdingstad BK
Gudbrandsdal BK
Lågen BK
Søvik BK